Shtepi ne Peje

Shitet nga: Nevzati 31 Maj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepija ka dy kate, podrum po aq sa dhe siperfaqen e katit perdhes, njiherit dhe nenkulm per shfrytezim me mundesi adaptimi si kate pasi kati i funit eshte pllak betoni. Ndetrimi eshte tull, dhe e tere siperfaqja e oborit eshte e rethuar me rethoj siq shifet ne foto. Shtepija ne planin e vete ka dhome dite,kuzhin,trepezari, 6 dhoma gjumi 3 banjo-wc, Podrumin e ka te ndar ne 7 hapsira me dimenzione te ndryshme dhe dy banjo-wc
-pdruni ka -110 m2
-perdhesa -115 m2
-kati----------132 m2, dhe
-nenkulmi--140 m2
Gjiithsejt me obor ka 5.4 ari
-shtepija nuk eshte e banueshme pasi qe nuk jane kryer te gjitha punimet , dhe eshte ende ndertim i vrazhd.
-per informata shtese kontaktonim ne numrin 049 84 36 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim