Shtepi ne Peje

Shitet nga: rexhep n 18 Pri 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia me 7ari truall ne Pavlan te Pejes 4,5km larg qytetit. Dy dhoma gjumi sallon korridor banjo dhe ballkon eshte e banushme. E pajisur me ujsjells dhe kabllovik si dhe rruga eshte e asfalltuar. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim