Shtepi ne Peje

Shitet nga: Kujtim Berbati 04 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtepia eshte dy kateshe dhe podrumi eshte e sapo ndertuar. Ka 300 metra katror me gjith podrum. Ka nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim