Shtepi ne Peje

Shitet nga: Muharem Hamza 17 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 340 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia gjindet afer fabrikes se tullave ne Peje. Kvadratura= 340 m2. Dhomat = 7 me Podrum Trualli me shtepi 10,25 ari. Per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne Tel. (Viber) +491772586141

*** Shtepia dhe trualli jane prona ime personale. Pronar jam une.***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim