Shtepi ne Peje

Shitet nga: Syl Xhekiqi 06 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ndertim i vrazhd
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shtepia eshte ne vitomeric ka dy kate banim plus podrumin sa eshte shtepia e madhe, esht i hapur shkallet nga podrumi deri ne katin e dyt, kati i par e ka kete renditje sallon dhom fjetje banjo, kati i dyt tri dhoma gjumi dhe banjo,eshte ne gjendje te mir rrugen kryesore Pej-Mitrovic e ka shum afer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim