Shtepi ne Vitomerice-Peje

Shitet nga: Xheme Gashi 09 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Komuna: Pejë
Shtepia posedon.

1.Sallon
2.kuzhine
3.dy dhoma fjetje
4.depo-shpajz
5.koridor dhe ballkon.

Detaje tjera. Shtepia eshte e mobiluar komple me mobile italiane, me oborr 5 ari ,oborri eshte i rregulluar me kubeza betoni dhe me park te gjelbruar po ashtu shtepia eshte rrethuar me muri modern prej guri te zi. shtepia ka dokumentacion te rregullt -perkthehet posa te behet pagesa,pronari gjendet ne Gjermani.

Kontakti ne Kosove . 049- 142- 673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim