Shtepi ne qender te qytetit te Pejes

Shitet nga: Gezimi, Berati 06 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne qender te qytetit te Pejes ,prapa hotel Dukagjinit.
Shtepia eshte 3 kateshe ,ka 8 dhoma banimi.
Ne cdo kat ka nga 4 dhoma,nje banjo ,nje ballkon,nje trepezari dhe koridor te gjere.
Shtepia ka 2 garazha te medha dhe dy bodrume.
Shtepia eshte e ndertuar me ndertim te forte ( me tulla) ,me fasade, ka izolim te mire ndermjet kateve dhe ndermjet dhomave.Eshte e kthyer kah lindja e qytetit.
Shtepia mund te perdoret edhe si dy banesa te medha banimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim