Shtepi ne shitje +2lokale

Shitet nga: zeq 26 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia eshte afer magjistrales peje vitomeric afet al petrol ose berdyna ka 2lokale dhe 2kat banimi eshte e perkthyer kerkoj klient serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim