Shtepi ne shitje!

Shitet nga: R.Kastrati 15 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne Peje afer shkolles "Dardania". Shtepia ka dy dyqane te vogla me hyrje nga oborri i shkolles. Eshte me bodrum, poashtu ka ngrohje qendrore dhe eshte e mobiluar. Mob/viber +37744327190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim