Shtepi ne shitje

Shitet nga: erzen decani 24 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shitet shtepia ne Peje,ne lagjen Kapeshnice te centralla,150m larg qendres se qytetit. Shtepia ka oborr para dhe prapa shtepise,podrum dhe tarac. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 044647622-Erzen Deqani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim