Shtepi ne vitomeric

Shitet nga: alban 18 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shitet shtepia me 5 ari ne vitomeric te shkolla fillore rruges sa ambullantes shtepia esht larg rruges kryesore 100 metra esht 2 kat kati i par esht sallon kuzhin shpajz dhe banjo kati i dyt ka 4 dhoma gjumi esht ne ni lagje te qet dhe me te gjitha kushtet per jetes tel 049662057 dhe045659829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim