Shtepi per investim 4 banesa 600EU/muaj

Shitet nga: Valmiri 04 Dhj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: rr rozafes 61
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
Shes shtepin me kater banesa per investues qe deshirojn te gjenorojn nje profit te mir, ne lagjen Kapeshnic 5 min nga qendra.
Shtepija eshte tre kat dhe bodrum per momentin qdo kat eshte i jepun me qira dhe shtepija i profiton 600 euro ne muaj. Qdo banes i ka orret e rrymes te veqant dhe qdo banes i pagun shpenzimet e veta.
Shtepija eshte e ndertume me materijal te form, me tulla e jo me blloka. eshte e izolume me stiropoll fasad te bukur. posedon nxemjen qendrore me dru apo qymyr. ka obor te vogel dhe vend per nje parking. per me shum informata ju lutem te na kontaktoni ne 049 442-893 .
per ta kontaktuar pronarin e shtepis direkt permes VIBER-it ne numer +18458676404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim