Shtepi prej 120m2 me 8.5 ari ne Banje te Pejes

Shitet nga: naim 08 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive.
Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim