Shtepi prej 140m2 ne Peje dhe 5 ari e 17 m2 tru..

Shitet nga: Ali Purini 14 Qer 05:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia me truall gjendet afer zyrave te komunes per paisje me dokumeta (ish shtepija e Armates)
trualli eshte 517 m2(5ari e 17m2) shtepia eshte e banushme posedon 140m2 eshe afer rruges kryesore trualli dhe posedon obor te mjaftushem nese deshiron per ndertim te banesave dhe ka leje ndertimi per cdo informat kontaktoni ne Mob:044 28 33 28 , 049 128 539 ose 044 746 048 ju faliminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim