Shtepi prej 283m2 ne Peje

Shitet nga: Shefqet 28 Krr 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 2 shtepi ne lagjen,,Kristal,,
- Shteoi 50 m2,e mobiluar komplet me mobile,,Gorenje,e banushme,
- Shtepi 230 m2,e ndërtuar vetem kati perdheles me pllakë ka Salon,3 dhoma gjumi,banjo,koridor
tarrase,te ndertuara ne 5 ari.
Mundesi ndrrimi me banese ne qender te qytetit me afro 70 m2,kati Parë dhe pjesa e mbetur kompenzim.
PS: Te dy shtepitë ja me LEJE NDERTIMI dhe kan te kyqur Kanalizim,Ujsjelles,Internet et.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim