Shtepi

Shitet nga: sherifi 11 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
ne qender qytetit shitet dy shtepie dhe lokal.Siperfaqe 4 ari.Jetojm jasht vendit numri per kontakt 049625109 dhe 044187150.cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim