Shtepia ne shitje

Shitet nga: Emir 18 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 172 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia gjendet rruges per ROZHAJ perball esht EUROGOMA adresa Mulla Zek Berdynaj NR 65 Shtepija osht 2 katshe i ka 172 m2 dhe garazha me 30 m2 dhe me 4,80 ari troll. Kati i 1 posedon nje ballkon para hymjes ne shtepi sallon qe ka dalje ne ballkon,kuzhina, dhoma e fjetjes,banjo dhe nji shpajz, shkallat per katin e dyt jan mbrenda koridorit. Kati i 2 Posedon 3 dhoma te fjetjes, 1 dhoma
ka dalje ne ballkon dhe, nje dhoma e vogel 2* 4 shtepia esht banushme. Shtepija gjendet ne nji lokacion
te mir per banim ka afera shkollen emesme ekomomike dhe marketin ETC ish (NEDEX) Numri kontaktus 00037744182339, 0037745637936. 0046727222996 mundeni me na kontaktu ne Viber ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim