Shtepia 260m2 me 7 Ari ne lagjen Dardani

Shitet nga: PRONARI 01 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

113 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia gjendet ne lagjen me te qete te qytetit "Dardania" ne Peje.. Eshte prone shqiptare dhe me dokumente te rregullta. Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2002 dhe cdo gje eshte bere prej fillimit. Siperfaqja ku eshte ndertuar shtepia eshte 7 ari dhe e rrethuar me muri ne te kater anet. Shtepia ka siperfaqe prej 260 metra katrore e perbere prej tri kateve dhe eshte e gatshme per banim.
Podrumi eshte 16 metra katror
Ne katin e pare posedon:
Salloni me kuzhine, banjo, koridori dhe ballkoni
Ne katin e dyte posedon:
Kater dhoma, banjo, koridori dhe dy ballkone.
Ne katin e tret posedon:
Dy dhoma, koridori.dhe ballkoni.

Qmimi eshte i arsyshem, ju mirepresim ne cdo kohe.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim