Shtepia Me Podrum Lokal dhe Banim

Shitet nga: Mikicaboskovic 11 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: pej
Sipërfaqe: 780 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet Shtepia Me Podrum Lokal dhe Banim ME 780Metra katror Cmimi 350000.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim