Shtepia Ne Shitje ne ruga Peje-Rozaj me 2 lokal ..

Shitet nga: aki 12 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia dhe 5 ari toke ne shitje,shtepi eshte ne rrugen kryesore 800 metra prej Shola Ekonomike ka dy dyqane dy dhoma gjumi dhe dhome te medha te jeteses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim