Shtepia afer qendres se qytetit

Shitet nga: Gezimi,Berati 01 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Hasan Prishtina nr.24
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia afer qendres se qytetit te Pejes, prapa Hotel "Dukagjinit"
Shtepia eshte 3 kateshe, eshte e ndertuar me ndertim te forte me tulla dhe me fasade.
Ne katin e pare jane dy garazha dhe dy bodrume, ndersa ne dy katet e siperme ndodhen 8 dhoma ( ne cdo kat nga 4 dhoma).
Cdo kat ka 120 metra katrore.
Shtepia mund te shfrytezohet edhe si dy banesa te medha. Izolimi eshte i mire dhe nuk degjohet fare.
Ka dy ballkona, dy banjo dhe koridoret e medha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim