Shtepia me Dyqan në qender të Pejes

Shitet nga: Bekim Nitaj 28 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtëpija në qender të Pejës, rr: Wesley Clark nr: 20 Shtëpija është ndërtim guri - Kullë –
Përdhesa është local afarist, ndërsa kati i pare shfrytëzohet për banim. Lokali njihet si Pizzeria Kulla. Ka 200 m2, 100m2 lokali dhe 100m2 për banim. Pronari Shqipëtar.
Mundet edhe ndrrim me banesa te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim