Shtepia me dyqan

Shitet nga: Be 14 Sht 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia me lokal ne Peje ne Rr. Hysni zajmi afer Ilirjanes shtepia ka 2 dhoma, koridor,banjo si dhe dyqani ne kat perdhese. Shtepia nuk ka oborr qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim