Shtepia ne Pejë ne lagjen Fidanishte 2 kat e gjysm

Shitet nga: Muhamet Cerkinaj 24 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne Pejë në lagjen Fidanishte afër 250 m² asht e lidhur me rrugë e cila tanime eshte e asfaltuar, ujësjells, rrymë dhe kanalizim (nuk shihen ne foto pasi fotot jane te vjetra) dhe rruga e kanalizimi jane te nndertuara ne vitin 2015. Shtëpia ka vetëm ndërtimin e vrazhdë. Me sipërfaqe trullai prej 8,13 ari me mundesi për dy troje. Shtepia ka 2 kate e gjysme.

Ne katin e parë ka sallon, kamin, kuzhinë, banjo, korridor. Kati i dytë ka 3 dhoma, koridor dhe banjo.Në gjysem kat ka edhe dy dhoma te tjera. Asht pronë shqiptare dhe per perkthim nuk ka problem.

Per Informata kontaktoni ne numrin:
+49 1722823733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim