Shtepia ne Shitje

Shitet nga: Gjokë Dedaj 21 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: rashiti i aliages nr.9
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia gjindet te shkolla se re teknike afer restaurantit peja city,gjithsej jan 5 ari e gjys truall,ne kete hapsir jan dy shtepi njera eshte dy katshe,ne katin e par jan dy dhoma nje sallon,kuzhina dhe nje banjo+wc ndersa ne katin e dyte jan kater dhoma gjumi dhe nje banjo+wc,ndersa shtepia tjeter eshte nje katshe dhe eshte menjeher pas shtepis dy katshe,posht shtepis eshte edhe podrumi me nje hapsir shum te perdorshme ,pronari eshte shqiptar numri i tel.045-352-106,pres telefonues serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim