Shtepia ne lagjen Jarina me dy hymje (420m²)

Shitet nga: Arbnore 14 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne lagjen 'JARINA' rruga Cameria nr. 28, me cmim shume te volitshem.

Shtepia ka dy hymje si dhe oborr ne te dyja anet, gjithsej 6.2ari. Perpara shtepis ka vend te mjaftueshem per parkim te me shume se 4 automobilave, kurse mbrapa shtepise gjendet bahce me shume gjelberim si dhe vend per relaks.

Ndodhet ne lagjen Jarina ne pjese te qete dhe te banueshme per familje. Me vetem 5 minuta ecje larg qendres, si dhe jo shume larg te dy shkollave fillore dhe gjimnazit.

Shtepia ka gjithsej mbi 13 dhoma, 7 ballkon ne te dyja anet me pamje mahnitese si nga ana e tabjeve ashtu dhe nga ana e qytetit ku mbi te gjitha shihet dhe gryka e rrugoves.

Me kete super cmim shume veshtire mund te gjendet nje shtepi tjeter ne kete lokacion dhe me gjithe keto benefite qe mbart ne vete.

MOS e lesho kete mundesi! Cmimi eshte i negociushem.

Per informata me te hollsishme, mos hezitoni te kontaktoni ne numrat: 044251399, 044125195 !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim