Shtepia ne lagjen dardania 2 ne peje duke u reno..

Shitet nga: peje 13 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shtepia posedon bodrumin perdhesa kati i pare dhe kati i dyte bodrumi dhe perdhensa jane te gatshme per qfardo lamie qe deshiron te hapet me kuadrature prej afersisht 360 metra katrore kati i pare dhe i dyte jane per banim me kuadrature prej 440 metra katrore si dhe mund te ndertohet ndertim ma i larte sipas statikes e cila egziston pronari shqiptar posedojm te gjithe dokumentacionin me leje te ndertimit me siperfaqe prej 6 ari e 45 metra katrore rruga e asfalutar deri aty si dhe oborri i rregulluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim