Shtepia ne lagjen fidanishte

Shitet nga: .. 26 Krr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne lagjen fidanishte rruga "rrusta i sadri elezit". Shtepia eshte 3 kat nga 100m2 + bodrumi. Shtepia posedon gjithsejt 7 ari toke, poashtu edhe nje garazhe dhe nje dy shupa verore. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim