Shtepia ne shitje

Shitet nga: Veton Haxhaj 21 Maj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepija e cila gjindet ne rrugen kryesore (buze asvalltit) Peje-Rozhaj.
Shtepija eshte ndertim modern me izolim te mire dhe me siperfaqe prej 350 m2.
Shtepija eshte e gatshme per banim dhe posedon tri banesa nga kater dhomeshe me hyrje te vacant ,podrum,garazh.

Shtepia është e përshtatshme për cdo veprimtari afariste si: Hotel,Restauran,zyre,object prodhues etj si dhe mund të ndahet në parcela.

Cmimi: Sipas marveshjes (cmimi i volitshem)
Email:vettonhaxhaj@gmail.com
Tel: +377 44125 489 + (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim