Shtepia ne shitje

Shitet nga: Hamdi 19 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepia dy kateshe e mobiluar, me 3 ari truall, ne lagjen e urbanizuar Fidanishte ne Peje.
Shtepia posedon 6 dhoma, 2 koridore te medha, dy banjo si dhe garazhin nentokesor. Secila dhome ka terasen e saj.
Shtepia eshte tejet e mirembajtur.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim