Shtepia ne shitje

Shitet nga: Driton 21 Qer 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Vitomeric
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepia me 8-ari hapsire.
Shtepia eshte 2-katshe dhe posedon 2 dhoma te ndejes, 3-dhoma te gjumit, 2-banjo dhe 1-shpajz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim