Shtepia

Shitet nga: Ardi 29 Krr 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia gjindet ne rugen Zhuj Selmani perballe shkolles se mesme Shaban Spahija (Birovi). Shtepia posedon podrumin katin perdhese dhe kati e pare. Shtepia posedon Ujin ,Rymen, Kanalizimin,infrastrukturen rrugore tel, Internet.Shtepia githsej i ka 485m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim