Shtepija e re 520m2 afer sh.f 8 marsi

Shitet nga: Riza 19 Sht 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr. Kuvendi Lezhes, afer sh.f 8 Marsi
Sipërfaqe: 520 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtepia 520m2 gjendet afer shkolles fillore 8 marsi ne Peje. Ajo eshte e gatshme per shitje

Pllaci ne total eshte 6ari, 3 mbi te cilat eshte ndertuar shtepia ndersa 3 tjera jane kopesht.

Shtepia eshte e pamobiluar. Me heret ka qene e perdorur nga ICO-ja. Eshte e pershtatshme per banim, zyre, kopsht ose cdo gje qe keni nevoj,

Ka bodrum, nxemje qendrore dhe taras mbi kulm me pamje te mahnitshme.

Cdo dhome ka kondicioner dhe jane 2 parkinge private per 4 vetura.

Gjithsej jane 10 dhoma gjumi, 5 banjo, 3 ballkona normal, 2 tarrasa, bodrum, shapjz, plus 2 sallona dhe kuzhine.

Kati i III eshte haprise e madhe pa mure qe mund ta rregulloni simbas deshires.

Jeni te mireseardhur ta shikoni.

Cmimi eshte i negociueshem si dhe termet e pageses.

Kontaktoni ne 049-456-782 ose 044-137-743.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim