Shtepija e rre

Shitet nga: Xhevat 18 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: rruga Beteja Loxhes 164
Sipërfaqe: 528.5 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepija gindet ne rrugen Beteja e Loxhes 164 200 metra nga Hotel Shala ne drejtim te Loxhes.Shtepija eshte e ndertuar ne vitin 2006 dhe ka 3,5 + gjysem podrumi.Parcela ka 6,73 metra katror.Shtepija ka nxemje qendrore me pod por edhe me radijator por jo e aktivizueme.Ka kater Balkona.Kati i pare eshte i banueshem ndersa kati i dyte dhe i trete jan te suvatuara vetem doren e pare,rryma eshte e endur cdo kund perveq ne katin perdhese i cili ka qen dedikuar per lokale por qe mund te shfrytezohet per banim.Podrumi eshte ne madhesi pre diku afer 50 metra katrore.Shkallet jan nga graniti dhe shume komode per te hecur.Shtepija eshte e rrethuar me themel betoni plus rrethoja teli ndersa ne brendine e parceles jan te mbjellura silvija ne naltesi prej 2,5 rreth e rreth.Kah ana e rruges kryesore ka rrethoja dekorative,Deren e hyrjes plus deren e vogel(kapixhikun).

Plani i shtepise eshte ponuar ne Zvicer (Graubünden).Per kontakt dhe shiqim te shtepise mund te na kontaktoni ne keta telefona:
Zvicer: +41 76 741 93 28
Kosov: 044 26 76 69--------->Cmimi: Me Marreveshje<---------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim