Shtepija n peje

Shitet nga: egzon 12 Dhj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: kapeshnic ngat gjamis se kuqe
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
shitet dhe ipet me qera shtepija ne peje laxhja kapeshnic ngat gjamis se kuqe shum afer qendres
shtepija esht dy katsh ka 6 dhoma 2 shpajza 2 banjo shtepija esht e re qmimi esht i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim