Shtepija ne Peje/Vitomerice Rajoni 1,320 m2 gjit..

Shitet nga: Valdrin Meka 01 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepija me cmim te volitshem me plac prapa shpis gjithsej 41 ari.

Shtepija shitet e mobiluar.

Kati 1 : Shitore/Zyre dhe banjo.

Kati 2 : Salon, trapezari,kuzhine dhe 2 shpajze. Koridor banjo dhe nje dhome e pritjes e madhe.

Kati 3 : 4 dhoma fjetje, koridor dhe banjo .

Shtepija i ka gjithsej 3 balkone dhe 2 shpajze.

Jeni te mirseardhun te na telefononi dhe vizitoni shtepine tone.

Nqofse deshironi me shum informata ose me shume foto na kontaktoni ne numrat me posht ose permes emailit.

Tel : 044184944 / 049184944

Ose Fix : 039441503

Email : valdrinmekaj@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim