Shtepija ne shitje,cmim i volitshem

Shitet nga: Betim 05 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet shtepija ne lagjen Fidanishte ,rr.Sylen Selimi, e pershtashme per kater banesa me siperfaqe 75m2 ose 300m2 si tërësi.
Shtepia posedon edhe lokalin prej 100m2, si dhe bodrumin.
Te intresuarit te paraqitën ne tel:044-184-944 & 049-184-944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim