Shtepine e mobiluar dy kateshe ne peje

Shitet nga: Naser 14 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia e mobiluar ne peje dy kateshe me budrum te banueshem , garazha ,dhe oborr 12 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim