Shtitet Shtepia Individuale e Banimit

Shitet nga: Gezim 11 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Vitomirice(Arbreshe)
Sipërfaqe: 121 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shes Shtepi te Veqante Banimi me siperfaqe prej 121 m2 Neto me 11 ari toke.Shtepia gjendet ne Vitomirice Rajoni II. Eshte e paisur me ujesjells ,ngrohje dhe elektrike te instaluar sipas sistemit itaian te instalimeve.Uji eshte i cilsise se larte qe vjen direkt nga burimi i Drinit t'Bardh .Shtepia ka dhome gjumi per prinder me siperfaqe prej 17 m2 dy dhoma gjumi per nga dy femije me nga 14 m2 banjon luksoze 7,5 m2, kuzhinen me tryezari 23m2 ,ka Komunikim(koridor) te zgjeruar me mundsi shfrytzimi ne rast te zgjerimit t'familjes, qendrimin ditor me siperfaqe 30 m2 me vizura(pamje nga kopshti)dhe nga bjeshket e Nemuna(Alpet Shqiptare). Per me shume na vizitoni ne lokacionin e lartecekur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim