TOK DHE SHTEPIA NE SHITJE NË VITOMIRICË

Shitet nga: Kenan 07 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Pejë
TOKA DHE SHTEPIA NE SHITJE NË VITOMIRICË –ÇMIMI I VOLITSHËM

TOKA prone e shqiptarit, e ndarë ne TROJE me hapsirë 4,5 dhe 7 ari, dhe pemë të mbjellura. Në këto troje mund të ndertohet:
- shtepi banimi,
- objekt komerical,
- villë pushuese (vikendice),
- pishinë etj.
Të gjitha trojet jane te lidhura ne rrjetin e Ujesjellsit (për pije dhe ujitje), rrjetin Elektrik, rrjtetin Telefonik (KUJTESA, PTK(, dhe Rrejtin Kabllor (TV - Kujtesa, IPKO, PTK). Magjistralja Peje - Mitrovic 450 metra. Shkolla fillore afer, Qendra e Mjeksise Familjare afer, Stacioni i Policisë, Stadioni , Zyra e Ofiqarisë (per kuronizim, per Ekstrakt lindejs etj etj).
CMIMI SHUMË I VOLITSHËM PREJ 2650 € deri 3800 € per Ari.
Per me shum -Informacion:

+386 49- 677-191 ipko
+377 45-637-107 vala

Dokumentacioni per kalimin e pronesise, maksimumin e kohes, aq sa e kerkojne institucionet relevante. LOKACIONI ESHTE VITOMIRICE, REONI 2. Magjistralja Pejë - Mitrovicë, ne anen e djathtë.
NA KONTAKTONI. MIRË SE VINI!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim