Trruall dhe shtepi

Shitet nga: Arben 02 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
Shitet shtepia 100metra katror me 3 dhoma sallon kuzhin.13 ari trrull..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim