Truall - Vitomuricë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elita - m 26 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shiten trojet në Vitomiricë, trojet qenden afër ambullantes,të parcelizuara në siperfaqe prej 5 dhe 10 ari, të gjitha trojet kanë rrymen, ujin dhe rrugen e shtruar në qerësi prej 6.5 m.
dokumentacioni i rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim