Truall me shtepi banimi

Shitet nga: Shemsedin 12 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet trualli, siperfaqe 4.5 ari me shtepi njekateshe, Siperfaqja e banuesme 120 m2. Shtepia ka Nje dhome qendrim ditor prej afro 32 m2, kuzhine, dhome te fjetjes, shpajz, magazin, dy banjo komplet te rinovuara. Ka obor dhe kopsht.Shtepia eshte terresisht e mobiluar dhe funkcionale me te gjitha pajisjet elektro shtepiake.E rinovuar plotesisht me dritare dhe dyer te reja.. Shtepia gjendet ne rrugen Ymer Basha afer rrethit, pas "Dardaneve".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim