Trualli me shtepi ne ndertim, ne Rreke te Allage..

Shitet nga: Rreke e Allages 04 Krr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet trualli me 3 ari si dhe shtepija ne ndertim e siper. Lokacioni eshte ne fshatin Rreke e Allages ne Rugove, vetem 17km larg nga qendra e qytetit te Pejes apo 25 minuta me veture.
Posedon dy garazhda, kati i pare me plloq 50m2 si dhe kati i dyte me plloq 100m2. Posedon ujin dhe rrymen, si dhe asfalltin. Pamja eshte shume e bukur, panorame. 50 metra afer truallit gjendet edhe Restaurant Art Design.

Trualli eshte i pershtatshem edhe per biznes, ku ka mundesi te ndertohen edhe 3 vikendica te tjera.

Cmimi i volitshem.

Kontakt: +377 44 125 245, +386 49 125 245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim