Vikendic Kuqisht Shitet Dhe Ipet Me Qera

Shitet nga: xxxxx 20 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Per Informata Me Te Hollesishme Kontaktoni Ne Tel
044-221-240 ose 049-55-44-88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim