Vila me qera ne Rugove me zbritje mujin dhjetor

Shitet nga: avni 01 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Pushimore gurra iu ofron vila me qera kemi ne dispozicion 6 dhoma. Dhomat kan wifi 'nxemje me kamin, kuzhinë, banjo, TV satelitor, ballkon. Mund te perdorni edhe grillin.
Kapaciteti i nje vile eshte per 4 persona, 3 .persona dhe 2 persona.
Mund te bejmë edhe transportin nga peja -deri te Pushimore Gurra..
Qmimi per vila eshte me marrveshje nvarsisht nga numri i personave. .kontakt 044732878dhe (viber 049588184pako hej)me shum foto na ndiqni edhe ne facebook pushimore_gurra. Numri pako HEJ 049588184

FB: www.facebook.com/pushimore.gurra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim