Villa me Qira RUGOV-BOGE

Shitet nga: Besim 30 Krr 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ipet- lëshohet me Qirra, Shtepia alpike ne Bogë te Rugovës,Deshironi rrahati,qetsi dhe relaks që ju ofrojnë Bjeshket e Rrugoves at'here ja ku e keni te perfshirë edhe akomodimin në Shtepin Alpike. Villa Kollçaku, Shtëpija me nje dizajn te perkryer të punuar vetem me material prej Druri gjindet në afersi të Hotelit Magra,Austria
Posedon : 2 Dhoma gjumi, sallonin e bashkangjitur me Kuzhinen me të gjitha elementen percillse.

Villa ipet me qira dhe është e gatshme në çdo kohe , ju vetem duhet që të kontaktoni për rezervime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim