Villa me qira ne Boge te Rugoves

Shitet nga: Villa Boge Rugov 10 Maj 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Villa ipet me qira dhe ësht e gatshme ne qdo kohë , ju vetem duhet që të kontaktoni per rezervimë.049677750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim