gashi

Shitet nga: ismet 29 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
stepija esht e pa renovuar ka 7 ari tok esht afer shkolles ekonomike ka nje garazhd per vetur dhe ne shpajz per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim