prodajem

Shitet nga: nedzad 24 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
shitja 65 ari toke dhe stepi stepia ensht krejt renovuar, qmimi shume volitshme Votomirica reoni 2..mt.049755544 Nedjat ...qmimi per tok esht 130 000 edhe stepia 25 000 bon veq toka.Vendi ensht ma i mir ne kosov...urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim